10 DOHOD V PODNIKÁNÍ

Když jsem před pár roky absolvoval představení od Jaromíra Duška 4 DOHODY, říkal jsem si - docela moudré. Bylo těžké je implementovat do života. Až následně jsem si uvědomil, jak je důležité sám se sebou uzavřít jisté dohody.

Vše, co v podnikání řeknete, uděláte, nebo jak zareagujete, má přímý dopad na vaše výsledky, peníze, svobodu, realizací vizí, poslání. 

Připravil jsem pro vás 10 DOHOD V PODNIKÁNÍ. Budou vám dávat smysl a zejména - uzavřete je sami se sebou. Jejich pákový efekt je obrovský!

POKUD VÍŠ, O CO JDE A TVÉ ROZHODNUTÍ JE JASNÉ, JDI PŘÍMO NA OBJEDNÁVKU A VYBER PRO SEBE TO NEJLEPŠÍ!

VYBER SI PRO SEBE NEJLEPŠÍ VARIANTU 1-2 -3 » VYDEJ SE NA CESTU!

JAKÁ JE HODNOTA TOHOTO ONLINE KURZU?

💯 Celkem si toto know-how cením na částku bezmála 10 tisíc korun. Osobně ale jeho hodnotu považuji za podstatně větší, protože cesta k těmto poznáním mi trvala hodně roků a stála mě velké úsilí, čas i peníze v úplně jiném řádu. Z tohoto pohledu mají některé zkušenosti a poznání nevyčíslitelnou hodnotu. 

Jsem si ale vědom toho, že nemohu tento kurz nabízet za tak vysokou cenu. Proto jsem stanovil jeho finální cenu pro veřejnost na částku 5.990 korun. Ale ani to nemusíš dnes platit. Jak na to?

ZDE JSOU » KLÍČ KE KURZU A MOJE NABÍDKA:

Cena online kurzu 5.990 CZK/ 230 EUR

Dnes za cca 80 % » 4.990 CZK/192 EUR!

___________________________________________

1.  PLÁTCE DPH + zahraničí...

2.  CHCI TO BEZ DPH a ušetřit!

3. CHCI TO "NA SPLÁTKY" GOLDWINNER KLUBU

✅ Je dnes pouze na Tobě, jakou variantu přístupu do kurzu zvolíš!

DNES SI LZE KURZ 10 DOHOD OBJEDNAT POUZE V RÁMCI ČLENSTVÍ V KLUBU!

Je to levnější, výhodnější a jednodušší.

Získáš na zkoušku více, než jen tento kurz!

Tyto podmínky jsou k dispozci pouze v rámce akce » online vysílání!

MÁŠ ČAS JEŠTĚ:

CENA S DPH +

Kurz trvale vlastníš

CENA BEZ DPH -

Ušetříš a vlastníš

NA SPLÁTKY GWBC

K dispozici celý obsah klubu
Dnes o 1000 Kč výhodněji!
5.990 Kč
4.990 Kč
Jednorázová úhrada - cena plus DPH
Tuto variantu kurzu nelze pořídit na splátky!
Dnes o 1000 Kč méně!
5.990 Kč
4.990 Kč
Jednorázová úhrada - cena konečná
Tuto variantu kurzu nelze pořídit na splátky!
Dnes cenu řešit nemusíš!
5.990Kč
Cenu volíš sám!
Platíš po dobu kurzu zvýhodněnou cenu členství ve vybrané variantě v rámci FÉROVÉ DOHODY a možností trvale nejlepší ceny!

Poznámky:

Uvedené ceny kurzu jsou nyní nejnižší, protože tato nová verze programu má letošní premiéru. Poté budeme cenu kurzu postupně zvyšovat až na výše uvedenou cenovku 5.990 Kč / 230 EUR. Kurz lze dát do nákladů podnikání.

Nejbližší začátek kurzu plánujeme na pondělí 18. května 2020! Pouze teď, protože jste první, máte skvělou výhodu nejnižší ceny. Být první se prostě počítá! Počet účastníků za tyto ceny omezím podle uvedeného klíče.

Vybírejte pro sebe to nejlepší! Pozdější vstup do kurzu bude jistě možný, ale již pouze za plné ceny!

Při objednávce své varianty platby kurzu si uvědomte, že nejde o náklad, ale investici, která je odpočitatelnou položkou z daňového základu. Pouze teď můžete tento vybraný kurz mít levnější o DPH a navíc za podmínek, které se nemusejí opakovat!

Je jasné, že u toho můžete být první! Být v jakémkoliv podnikání první a dělat věci nejlépe, jak umíšte, je strategickou dovedností z Pravé strany!

10 DOHOD K LEPŠÍMU PODNIKÁNÍ

V jednotlivých částech ode mě dostanete zpracované texty. Nebudou žádná videa, audia, PDF.

Proč? Chci, abyste se tentokrát prostě soustředili jen na text a nikoliv na mě. Nejsem mentor nebo kouč osobního rozvoje. Pro mě osobně je série 10 dohod v podnikání prostě poznání, o které se s vámi chci touto cestou podělit. Nic více, nic méně.

Online kurz obsahuje

 • 1
  NEHŘEŠTE SLOVEM!
 • 2
  NEBERTE SI NIC OSOBNĚ!
 • 3
  NEVYTVÁŘEJTE SI DOMNĚNKY!
 • 4
  VŽDY DĚLEJTE VŠE NEJLÉPE, JAK DOVEDETE!
 • 5
  MILUJTE SVŮJ STŘED MILIÓNOVÉHO VESMÍRU!
 • 6
  DĚLEJTE TO, CO VÁS BAVÍ A BAVTE SE TÍM, CO DĚLÁTE!
 • 7
  BUĎTE SKEPTIČTÍ, ALE NASLOUCHEJTE!
 • 8
  BUĎTE VŽDY TAM, KDE VÁS POTŘEBUJÍ!
 • 9
  NIKDY NEVZDÁVEJTE TO, CO VÁM DÁVÁ SMYSL!
 • 10
  MILUJTE TO, CO VÁM DÁVÁ SMYSL!

ČAS :: SVOBODA :: SEBEREALIZACE :: ŠTĚSTÍ :: PENÍZE

Uzavřete dohody sami se sebou! Uvidíte, jaký to bude mít pákový efekt!

10 DOHOD V PODNIKÁNÍ

Proč Tě zvu do akce a na cestu změny:

PŘEDÁM NÁVODY A POSTUPY ZE SVÉHO PODNIKÁNÍ!

PŘEDÁM ZKUŠENOSTI A INSPIRACE ZE SVÉHO ŽIVOTA!

MŮJ PŘÍBĚH & INSPIRACE A ŘEŠENÍ PRO TEBE!

Vím, že se Ti hlavou víří myšlenky a možná i pochyby

» Jistě si teď říkáš, o čem bude tento kurz, cesta, co Ti přinese a aktuálně řešíš svoje PROČ do toho jít.

» Možná Tě taky napadá, jaké mám zkušenosti, co Ti mohu předat, jaký je ten můj příběh, který Tě může inspirovat.

» Nebo jaká je moje kvalifikace? Kdo jsem, že Ti chci radit, ukazovat cestu, předávat návody a postupy?

Všechny tyto otázky a pochyby jsou bezesporu legitimní.

Jsou zde tři skupiny lidí. Většina z vás mě zná a víte o mně opravdu hodně. Setkali jsme se již v kurzech, na živých akcích, na seminářích nebo nás prostě dal život dohromady. 

Jiní mě znáte částečně - z mého blogu, z webu, z doslechu (povídá se ledacos), možná jste absolvovali část kurzu zdarma na Facebooku, děláte si postupně úsudek. Možná narůstá zvědavost a říkáte si, že byste mnohé z toho, o čem jste se ode mě doslechli, chtěli také. V životě i v podnikání. 

A možná jste zde i ti, co mě neznáte. Buď vám bude stačit toto krátké představení, nebo si projděte můj blog a weby, přidejte se do skupiny na Facebooku a zjistěte si, co potřebujete. Ale neprokoučujte tuto příležitost. Že si myslíš, myslíte, že je to riziko? Ano, možná je. Ale to prostě patří k životu i k podnikání.

Chci Tvé uvědomění, že jsem jeden z vás!

Jsem něco jako kluk odvedle, kluk z ulice. Můj příběh z dětství byl podobný, jako je ten Tvůj. Obyčejný život za totáče, žádný luxus, jen panelák, dvorky, kamarádi, hry a snění. Do toho škola a systém, který se nám snažil některé to snění lehce dostat z hlavy. Potom další školy, střední a vysoká. Zaměstnání a plány jako 99 % ostatních lidí - chodit do práce, sem tam volno na příděl, rodina, trocha zábavy, svět uzavřený železnou oponou a drátěným plotem.

Jaká byla perspektiva...?

Peníze. Ano, poznal jsem nedostatek peněz, bídné prostředí, život lehce nad tím, co jsem definoval jako dno. Níže jsem fakt nechtěl. 

Svoboda. Do toho svoboda na příděl, sny a vize zašlapané systémem do země. Čas, energii a potenciál jsem prodával za peníze. Když jsem chtěl více peněz, musel jsem mít více práce, druhou práci nebo šlapat kariéru. Šlapat kariéru, to znamenalo provozovat rektální alpinismus, někdy šlapat po jiných, mít široké lokty, nebylo to nic pro mě.

Čas. Když jsem chtěl více času, bylo to přání bez šance. Být bez práce znamenalo být příživníkem a prostě vy víte, jak to bylo. Nebyli jsme majiteli svého času. Ani svobody...

Ano, opravdu vím, jaké to bylo i na té Levé straně...

Rozhodnutí jít na své bylo největším darem, které jsem si kdy nadělil!

 • Našel jsem řešení, jak věci změnit!
 • Našel jsem řešení, jak získat zpět svobodu!
 • Našel jsem řešení, jak získat zpět svůj čas!

TEĎ SVOJE ZKUŠENOSTI A PRAKTICKÁ ŘEŠENÍ Z PRAXE PŘEDÁM I TOBĚ!

Přidělil jsem si svobodu, vrátil jsem si svůj čas. Ty peníze do toho přišly v podstatě nečekaně a v hojnosti, kterou jsem si ani neuměl představit. Prozradím Ti pár praktických návodů, jak, co a proč jsem dělal.

Ano, šel jsme na své a ze sektoru Z jsem to vzal zkratkou přes sektor S a následně prostě na PRAVOU STRANU. Mám pro Tebe přichystány zkratky, jak na to!

V té době jsem nevěděl, že je to jiný svět. Neznal jsem svět cash-flow kvadrantu a učil jsem se dlouho, že je to hodně odlišný svět. Objevil jsem pro sebe svět podnikání a postupně i něco, čemu dnes říkám ŽIVOT NA PRAVÉ STRANĚ. S radostí nyní sdílím s Tebou za hubičku to, co mě stálo tisíce hodin úsilí, milionové výhry i prohry, radosti i probdění noci. 

Toužíme po štěstí a toužíme po lepším životě!

TOUŽÍME PO ŠTĚSTÍ A TOUŽÍME PO LEPŠÍM ŽIVOTĚ!

Úplně všichni! Já, Ty, vy a je jedno, jestli jsi na té Levé nebo Pravé straně cash-flow kvadrantu, tak jak to znáš z mého webu a z mých kurzů Život na pravé straně.

Věci se mají tak, že něco jako lepší život a hodnoty jako jsou peníze, čas, svoboda či seberealizace se nevytvářejí prací, ale procesem myšlení, vnitřním nastavením osobnosti a realizací série strategických dovedností, které jsou a vždy budou pro více než 90 % lidí navždy utajeny!

Právě Ty máš šanci získat nové inspirace, rady a návody, které ostatní lidi vůbec nikdy nezachytí, neuchopí a z tohoto důvodu bude jejich život pořád víceméně stejný. Máš právo na lepší život, více času pro sebe, na větší porci svobody a seberealizaci. Máš v sobě potenciál a poslání, které je třeba pustit do světa.

Ano, v tomto kurzu s vámi budu řešit něco jako osobní rozvoj na PRAVÉ STRANĚ

Ale přidáme slušnou porci návodů, inspirací a rad. Propojíme to, co je uvnitř každého z nás, s tím, co lidé kolem nás potřebují a prostě zvedneme stavidla, odšpuntujeme to, vypustíme džina z láhve a pořádně to rozjedeme!

Zvu Tě do akce, která bude průběhem jedinečná a o které jsem si jist, že vám změní hodně v životě i v podnikání. Tentokráte bez výjimky všem, ať už jste na Levé či Pravé straně a bez ohledu na to, kde se nacházíte v motivaci i na cestě podnikatele. 

Máš pouze dvě možnosti:

Buď se pustíš ihned na svou cestu na Pravou stranu, nebo budeš pouze snít o tom, jaké by to bylo. Ale slova „Život na Pravé straně" již v hlavě máš a nikdy Tě myšlenky na ně neopustí!

Skutečně si někdo přeje, aby si za několik let dal otázku sám sobě: „Proč jsem to nezkusil, když byla PŘÍLEŽITOST?“

Cesty ke svobodě času,k nezávislosti a seberealizaci jsou dobrou inspirací pro život. Pokud se seznámíš s konceptem „Pravé strany“, ujišťuji Tě, že Ti toto sousloví natrvalo uvízne v hlavě! Kurz je součástí edice a programů ŽIVOT NA PRAVÉ STRANĚ. 

POTŘEBUJEŠ PENÍZE, SVOBODU A ČAS PRO SEBE!

Důležité upozornění!

Opravdu si poctivě odpověz na otázku, zda potřebuješ více peněz, času a svobody. Zda si spojuješ hodnoty, jako jsou peníze, svoboda a čas s hodnotami, jako jsou zdraví, rodina, přátelství, seberealizace...

Pokud si odpovídáš kladně, jsi zde správně. Pokud nikoliv, je možné, že tato témata opravdu nejsou pro Tebe... Rozhodnutí jít do akce musím ponechat na každém jednotlivě. Ale mám zde jedno zásadní upozornění! Tyto myšlenky a inspirace jsou nakažlivé, už se jich nezbavíš. Mění životy a osudy lidí. Opravdu budou užírat některé možná i Tebe, pokud následně nepůjdeš do akce. Neříkej, že jsem Tě nevaroval. Jirka Mazur

Podívejte se pozorně na to, co spolu můžeme udělat!

» Pokud toužíš po opravdové seberealizaci, po zdrojích, které vedou k hodnotám, jako je štěstí, zdraví, rodina, přátelství, láska... Pokud chceš pomáhat jiným lidem, naplňovat svoje poslání, mít čas pro sebe, svobodu a peníze, musíš si začít u sebe a UZAVŘÍT SE SEBOU 10 DOHOD V PODNIKÁNÍ!
 

S odvahou i nadějí si prostuduj tuto příležitost! Děkuji za důvěru. 

GOLDWINNER » ŽIVOT NA PRAVÉ STRANĚ

Pár informací o mých programech z edice GOLDWINNER » ŽIVOT NA PRAVÉ STRANĚ..!

Budou Ti dávat smysl! Řekl bych spíše, že Tě to nadchne a nasměruje správným směrem. Mým úkolem je inspirovat, ale dělat následně musíš Ty. Povíme si postupně jak, kterým směrem a proč. Věnuji se opravdu jen tématům, které mají praktický vztah k byznysu, k postupům, návodům, vychytávkám a tajemstvím úspěšných podnikatelů!

Jde o koncept a program vzdělávání – první na čs. internetu, který se opravdu věnuje podnikání. Nečeká vás Tě žádná esoterika, planý osobní rozvoj ani okopírované návody. Naopak – čeká Tě autentický obsah a program z mé dílny, který vychází z mých 28 let zkušeností v podnikání. Zcela originální a jedinečné pojetí reality podnikání a toho, jak věci opravdu fungují. Dávám do obsahu i programu zkušenosti a postupy svoje, ale i desítek mých klientů z řad podnikatelů a to nejlepší, co se mi na cestě podnikatele osvědčilo.

NESLIBUJI NIKOMU INSTATNÍ ZÁZRAKY PRO ŠTĚSTÍ.

Své myšlenky do podnikání si musíš odpracovat. Do blogu, ale zejména navazujících vzdělávacích programů přidávám zcela konkrétní postupy, jak to udělat efektivně. Myšlenka a koncept PRAVÉ STRANY jsou chytlavé, a pokud se do toho pustíš – již nikdy Tě neopustí.

» Prostě své podnikání dříve nebo později nastartuješ nebo tomu stávajícímu dáš pár levelů navíc – tím jsem si zcela jistý.

» Dokážeš to, co dokázali Tví předchůdci v mých programech z Pravé strany.

Programy z edice GOLDWINNER » ŽIVOT NA PRAVÉ STRANĚ jsou opřeny o myšlenkový koncept, který funguje a který, když pochopíš, tak jej již nevypustíš z hlavy!

Z různých důvodů je a navždy bude pro více než 90 % lidí uzavřen či nepochopen, což je v zásadě dobře! Moje informace, inspirace a vzdělávací programy jsou opravdu jen pro jistých 10 % lidí. Pravděpodobně patříš mezi ně, pokud čteš tyto řádky!

CO A JAK DĚLÁM?

» Publikuji, sdílím inspirace a návody na svém BLOGU.

» Provázím svoje klienty kurzy z edice ŽIVOT NA PRAVÉ STRANĚ.

» Řeším se svými klienty jejich podnikání, cestu, peníze, postupy...

» Organizuji online akce a přednášky, webináře, rozhovory, DIGIPÁRTY.

» Píšu a publikuji návody a postupy formou eBooků.

» Rozdávám ZLATO chytrým lidem a měním jejich životy.

» Buduji komunitu lidí na PRAVÉ STRANĚ, organizuji živé akce, setkání, síťování lidí za účelem sdílení hodnot, know-how a navázání partnerství či přátelství lidí, kteří to mají nastaveno v hlavě podobným směrem.

» Buduji komunitu a sdílím inspirace na sociálních sítích.

» Připravuji knihu, klubové akce, další kurzy.

Pár slov o mně.

Pouze pro ty z vás, kdo o mně víte méně. Podnikám 28 let. V klasickém podnikání jsem založil desítku společností, několik s.r.o. i akciovek v oborech jako je stavebnictví, energetika, obchod a distribuce. V těch jsem dělal finanční obraty 100–150 miliónů korun ročně od roku 1991 do roku 2003. Poté jsem přešel na burzu, do světa online podnikání a vzdělávání. 

Dnes pro sebe generuji větší zisky, než tomu bylo v etapě mého klasického podnikání. Dělám to, co mě baví a bavím se tím, co dělám. Za svoje hlavní poslání považuji předávat svoje zkušenosti, rady a postupy těm lidem, kteří je potřebují. Pokud budete chtít vědět více, projděte si moje weby, můj příběh, reference klientů, programy, záznamy z webinářů a vše, co najdete. Ale vraťte se k této nabídce, k této příležitosti. Nenechejte si ji proklouznout mezi prsty!

Vím, že se v mých příbězích najdete, mnohé máme společného. Proto si uvědomujete, že řešení, jak vše ve vašem životě změnit k lepšímu, jsou na cestě. Vím, že to společně dáme!

Vůbec se nedivím tomu, že i vy toužíte po výsledcích, které nás společně čekají v cíli cesty. Ano, toužíte nejen po lepším cash–flow, potřebujete a chcete více peněz do svého života. Ale také chcete mít více svobody, času pro sebe a seberealizaci, díky které bude ve vašem životě více štěstí. Možná v sobě cítíte i jistá poslání a hledáte cesty, jak je předat dále. Společně to dokážeme!

Přeju vám hodně síly, opravdovou motivaci a moudrá rozhodování. 

Jirka Mazur 

Autor programů z edice ŽIVOT NA PRAVÉ STRANĚ
GOLDWINNER STUDIO PRAGUE s. r. o.

Projekty ŽIVOT NA PRAVÉ STRANĚ inspirují již

0
Účastníků online kurzů
0
Účastníků seminářů
0
Fanoušků
0
Příjemců eBooků

VIDEO: Co říkají o online kurzech ŽIVOT NA PRAVÉ STRANĚ?

0
studentů
již absolvovalo kurzy z edice ŽIVOT NA PRAVÉ STRANĚ
 • Kurz je online, vše v něm máte uchováno natrvalo v záznamu.
 • Kurzisté se síťují ve skvělé skupině na Facebooku, do které většina z vás také nakoukla.
 • Paralelně po celý rok se kolegové síťují na neformálních živých akcích - takto vznikla již řada přátelství i nových byznysových partnerství.
 • Členství v kurzu není jen o vzdělávání, ale i o akci a o příležitosti, jak nastartovat projekt či podnikání s těmi pravými lidmi.

PROČ CHCI, ABYSTE SE ZÚČASTNILI?

 • Buď již podnikáš v menším měřítku jako živnostník či mikropodnikatel, nebo ve větším a již se Ti ta kola cash-flow a všeho, co k tomu patří, roztáčejí. Garantuji Ti, že v mém online kurzu najdeš řadu praktických informací, které Tvému podnikání pomohou. Bude to pro Tebe opravdu dobrá investice!

 • Nebo podnikáš či podnikat chceš, nebo to jen tak zatím pokoušíš z Levé strany. Potom to chce změnit myšlení, protože:

Aktuální stav Tvého života, podnikání i bankovního konta jsou výsledkem

toho, jak bylo Tvé přemýšlení v minulosti.  

 

Nejen bohatství, ale vše kolem nás vytváříme procesem myšlení!

Já v tom mám jasno, je to pouze otázka rozhodnutí a toho, co opravdu chci. Život na Pravé straně - to je podnikání, přetváření světa kolem sebe, adrenalin, vzrušující jízda. Žádná nuda a beznaděj z Levé strany.

Na PRAVÉ STRANĚ jsem získal netušenou porci ČASU :: SVOBODY :: NEZÁVISLOSTI :: SEBEREALIZACE. A samozřejmě i peněz, protože pouze na PRAVÉ STRANĚ můžete žít v cash-flow. Na Levé straně žiješ a pracuješ pro cash-flow a plníš sny i peněženky jiným lidem. Je to věc svobodného rozhodnutí!

MOJE GARANCE

Garantuji Ti, že pokud uděláš to, co Ti poradím, bude finanční mini částka za účast v online kurzu Tvou nejlepší investicí!

Pokud uděláš poctivě a průkazně všechny úkoly ze svého kurzu a dokážete mi, že vám moje inspirace, návody a myšlenky nefungují, cenu za kurz vám vrátím v plné výši. Tato garance ode mě platí 12 měsíců. Garance se samozřejmě nevztahuje na situace, kdy doporučené věci neuděláte jednoduše proto, že nemáte čas, svobodu či motivaci.

Dnes uzavřete 10 DOHOD V PODNIKÁNÍ

Zvu vás do akce!