GOLDWINNER › tři zásady zlatého vítěze

mi zásadně pomohly v životě i v podnikání!

 • 1
  Buď vždy a všude první!

  Musíš být první na trhu, první s myšlenkou, první s řešením, první u svého zákazníka…

 • 2
  Dělej věci nejlépe!

  Občasný neúspěch se může objevit, ale tvůj život bude úspěšný, když budeš první a když budeš věci dělat nejlépe, jak umíš…

 • 3
  Nikdy to nevzdávej!

  Já ještě přidávám třetí poselství zlaté cihličky pro jejich majitele – nikdy TO nevzdávej!

INSPIRACE A ŘEŠENÍ PRO PODNIKAVÉ LIDI

GOLDWINNER › CESTA ZLATÉHO VÍTĚZE V PODNIKÁNÍ 

Za slovem GOLDWINNER

neočekávej nic ezoterického, ani velkolepého. I když...

Pustíš-li si v přenos ze sportovní akce z anglicky mluveného kanálu, slyšíš ve finále hlasitý projev komentátora o tom, kdo vítězí, kdo je Gold Winner. Ano, vítězit ve sportu i v jiných disciplínách, je bezesporu povznášející. Často se v představách vidíme "na bedně" v aktivitě, ve které toužíme být první.

Ale jsme realisté! Víme, že být první zejména ve sportu, je poměrně náročné. Je přece tolik lidí kolem v soutěži! Jak a proč uspět? Kvůli medaili? Kvůli diplomu? Kvůli finanční odměně? Řada Zlatých Vítězů vám potvrdí, že na všem jsou nejlepší ty pocity, emoce, euforie, radost z dosažení cíle. Je povznášející a skvělé dosáhnout cíle a nikoho nevidět před sebou! Ale skutečnost je taková, že ve sportu všichni zvítězit nemůžeme a šance na to, aby nás živily "vítězné výsledky", jsou mizivé.

Vítězit můžeme i v jiných disciplínách! Život nám přináší řadu situací a výzev, kdy chceme obstát, být nejlepší, zvítězit. Soutěživost je motorem lidského pokroku, může dávat smysl. Ale někdy vyčerpává, zvláště když cíle nedávají ten správný smysl. Nebo uspokojují jen krátkodobě...

INNER WINNER

Podívej se na naše logo. Tenká linka symbolizující zlatou investiční cihličku, podtrhává ve slově Winner část slova "inner". Inner je "vnitřní". Vzniká nám tak slovní přesmyčka Inner Winner - Vnitřní Vítěz

To dává smysl! Když máme sny, cíle a vize, následně plánujeme a jdeme do akce. Na cestě k cílům jsou překážky a problémy. Musíme je překonávat a musíme neustále vidět svůj CÍL. Když překonáme dílčí překážky, je to dílčí vítězství. Vnitřní vítězství. Máme z něj radost!

Pozitivní pocity vyvolávají pozitivní emoce. Emoce produkují myšlenky. Z myšlenek se stávají akce a činy. Je velmi důležité pouštět do světa pozivní emoce, myšlenky a činy. Neboť ty negativní, ty si od nás nikdo nekoupí. Jsme přece podnikatelé. Musíme si osvojit dovednost stávat se Vnitřním Vítězem v jakékoliv situaci. Tím se odlišují úspěšní lidé od většiny neúspěšných.

BOJUJ TAM, KDE SE DÁ VYHRÁT!

My jsme podnikatelé! Budujeme svůj vnitřní svět. Je důležité, aby to byl svět vítězný!

My jsme podnikatelé! Budujeme dosah a vliv, bojujeme o pozornost lidí. Je třeba ovládat vítězné postupy!

My jsme podnikatelé! Dennodenně svádíme drobné i větší bitvy. Cílíme na méně či více náročné úkoly a cíle.

Jaké cíle si dáváme, tím se stáváme! Ano - jak myslíme a na jaké úkoly cílíme, tak ve výsledku vypadají naše životy, peníze i podnikání. Je třeba myslet vítězně!

Drobná, malá i větší vítězství se počítají. Prohry, překážky a problémy jsou jen dočasné a umíme je přetavit ve vítězné situace, pokud známe svoje PROČ, svojí CESTU  a pokud máme opravdovou MOTIVACI!

ODHODLÁNÍ & VYTRVALOST

Nic na světě nenahradí starou dobrou vytrvalost! Ani talent… Není nic častějšího, než neúspěšní talentovaní lidé! Ani genialita. Zneuznaná, nevyužitá genialita… Ani vzdělání. Svět je plný vzdělaných hlupáků.

Vytrvalost a odhodlanost jsou všemocné! Uvidíte, že vás nic nepokoří. Můžete mít klid, skvělé zdraví a neutuchající energii. Když budete usilovat každý den, výsledky se jistě projeví. I když to zní jako kouzlo, svou budoucnost si tvoříte sami.

Největším objevem a poznáním je, že Človek může změnit svůj život, když změní stav své mysli! Člověk je to, na co celý den myslí! Jak myslíš, tak se následně máš. Mysli vždy jako Zlatý Vítěz!

CESTA ZLATÉHO VÍTĚZE V PODNIKÁNÍ

Vše, čeho v životě, v penězích i v podnikání dosahujeme, je výsledkem nastavení hlavy, mindsetu. 

V našich programech GOLDWINNER jde o praktické postupy a návody pro podnikání a zejména o nastavení správného MINDESETU PODNIKATELE pro vše, co děláme. Chceme jít ke svým cílům CESTOU ZLATÉHO VÍTĚZE V PODNIKÁNÍ, máme OPRAVDOVOU MOTIVACI, ODHODLÁNÍ A VYTRVALOST.

Nezlomí náš překážky obtíže, problémy či nezdary. Neřešíme odpor prostředí či systému, ani jiných lidí.

Máme svoje sny, vize a cíle! Naše cíle jsou SMART, to jest chytré, promyšlené, strategické a vědomé! Víme, kda a PROČ jdeme! naše cesta je jasná a nic nás z ní nedostane! To je MINDSET ZLATÉHO VÍTĚZE V PODNIKÁNÍ! Vím, že si jej chceš osvojit! Je to výhodné, nejen finančně...  🍾😉

 

PODÍVEJ SE...

 • ...na naše vzdělávací programy pro podnikání!
 • ...na můj myšlenkový koncept ŽIVOT NA PRAVÉ STRANĚ!
 • ...na náš GOLDWINNER klub pro podnikavé lidi a podnikatele!

TOTO JE POSLÁNÍ, KTERÉ DÁVÁ SMYSL!

Staň se "zlatým vítězem" ve svém podnikání!

Vstup do Klubu je aktuálně otevřen pouze pro pozvané!

Zanechej zde na sebe kontakt, pokud chceš získat pozvánku!

15 STRATEGICKÝCH VÝHOD KLUBU!

 • 1
  SÍLA PARTNERSTVÍ
 • 2
  SDÍLENÉ HODNOTY
 • 3
  CÍLE & ZÁMĚRY
 • 4
  OPRAVDOVÁ MOTIVACE
 • 5
  INSPIRACE & SDÍLENÍ
 • 6
  MINDSET PODNIKATELE
 • 7
  STATUS PRO ŽIVOT
 • 8
  KOMUNITA & NETWORK

Máš moje garance, že posuneme level Tvého života i podnikání na vyšší level a že to pro Tebe bude

Jirka Mazur


 • 9
  PODPORA & SYNERGIE
 • 10
  SMYSL & POSLÁNÍ
 • 11
  PENÍZE & PODNIKÁNÍ
 • 12
  SKRYTÉ SÍLY
 • 13
  TOP VZDĚLÁVÁNÍ
 • 14
  ŽIVOT NA PRAVÉ STRANĚ
 • 15
  CESTA PODNIKATELE