PRÉMIOVÉ ONLINE KURZY:

 • ŽIVOT NA PRAVÉ STRANĚ
  Tento kurz vám odhalí jistá tajemství, kterým říkám SKRYTÉ SÍLY V PODNIKÁNÍ. Pákové efekty do podnikání, pro dělání peněz, času a svobody jsou z jistých důvodů k dispozici pouze na PRAVÉ STRANĚ cash-flow kvadrantu. Tento prémiový kurz je základ pro další poznání toho, jak to ve světě podnikání v reálu funguje!
 • JAK VYMYSLET PENÍZE
  Zatímco se více, než 90 % lidí zabývá otázkou, jak vydělat peníze, jak sehnat lepší práci a podobně, realita peněz se odvíjí úplně jinak. V tomto kurzu se vydáte na fascinující cestu plnou zásadních odhalení o tom, jak se opravdu dělají peníze! Jak z myšlenky dělat HODNOTU a následně jak z myšlenky a hodnoty dělat PENÍZE. To je podstata procesu, kterému říkáme PODNIKÁNÍ.
 • KDE JSOU MOJE PENÍZE
  Naučíte se pracovat s nejdůležitější otázkou, kterou si podnikatelé dávají. Abyste uspěli, musíte jednak vědět, jak to ve světě podnikání a na PRAVÉ STRANĚ chodí, jak se dají PENÍZE VYMYSLET a následně se naučíte identifikovat, KDE JSOU VAŠE PENÍZE. Tento kurz je o procesu nabídky a poptávky a o praktických návodech, jak a kde identifikovat příležitosti pro podnikání a peníze.
 • PENÍZE NA KONCI TUNELU
  Tento kurz je o strategii myšlení a strategii jednání. Je to nový revoluční a velmi zjednodušující, jasný a logický koncept, jak do svého podnikání přivádět zákazníky a jak je dlouhodobě udržet. Zákazníci řeší svoje problémy, chtějí vidět svoje "světlo na konci tunelu". Vy jako podnikatelé jim na konci tunelu pěkně posvítíte, pozvete je dovnitř. Na konci prodejního procesu, který obsahuje specifické postupy, zákazník obdrží svoje řešení a vy obdržíte jeho peníze.
 • PODNIKÁNÍ 80/20
  Toto téma se prolíná všemi mými kurzy a celým vzděláváním, jako naprosto zásadní poznání, know-how a strategický přístup. K dispozici je prozatím v různých částech všech kurzů, ale chystám toto téma jako zcela samostatné, klíčové a zásadní know-how pro podnikatele. Již brzy...
 • CESTA PODNIKATELE
  Cesta podnikatele má svoje specifika, výhody, úskalí. Někde začíná, potom pokračuje a neustále před nás klade nové výzvy a překážky. Je uměním podnikatele se efektivně vyznat v džungli legislativy, předpisů a nařízení. Kontakt podnikatele se "systémem" představuje neuralgický bod a někdy i hlavní překážku k tomu, aby podnikání bylo úspěšné. Proto se budeme těmto tématům intenzívně věnovat!
 • GOLDWINNER BUSINESS CLUB
  Jak je zřejmé z kontextu webu, jedná se zatím o lehce utajený projekt v přípravě. Není to jen tak obyčejný online klub s videi a kurzy. Nový koncept vás navede na cestu permanentního vzdělávání, ale hlavně praxe a podnikání. Je to skvělá příležitost pro sdílení, peníze, nové věci a zejména vás to udrží na cestě podnikatele tím nejlepším způsobem. Již teď vím, že to BUDE VELKÉ!